Home O nás

O nás

Vážené dámy, vážení pánové,

Vítáme Vás na stránkách TWINLEKO.CZbudova

Podle našeho hesla „máme kliku do každé ruky" jsme pro Vás připravili ucelenou nabídku kování pro všechny typy interiérů od bytu, domu až po namáhané interiéry v kancelářských, veřejných a průmyslových provozech. To vše podložené potřebnými certifikáty potvrzujícími vysokou kvalitu a odolnost výrobků.

Kováním značky TWIN si lidé a firmy dotváří své interiéry již od roku 1992. TWIN nabízí kompletní sortiment dveřního a okenního kování včetně souvisejících produktů. Jako jsou například kování na sklo, dveřní zavírače, dveřní závěsy a zadlabací zámky, mechanismus oboustranného otevírání dveří ERGON a řadu dalších doplňků ke dveřím a oknům. Za dobu více než dvacet let si firma TWIN vybudovala postavení jednoho z předních dodavatelů na trhu s kováním. Všechny produkty značky TWIN jsou vyráběny ve vysoké kvalitě zpracování. Hlavním cílem firmy Twin je vytvořit co nejpříznivější poměr kvality a ceny tak, aby dodávané produkty oslovily a zároveň uspokojily široké spektrum zákazníků.

TWIN reaguje na nejrůznější přání zákazníků nejširší nabídkou kvalitního kování jak v různých povrchových úpravách, tak i designových řešení s důrazem na jeho funkčnost. Výhodou široké sortimentní nabídky je možnost sladit kování daného interiéru v každém jeho detailu. Počínaje kováním na vnitřních dveřích dřevěných i skleněných, přes bezpečnostní kování na dveře vstupní, kování na okna až po různé interierové doplňky. Výjimkou není ani možnost sladit detaily kování s použitými materiály v interiéru.

Firma TWIN s.r.o. je velkoobchodní společností, která na českém a slovenském trhu zastupuje převážně exkluzivně výrobce. Naše kování si můžete zakoupit buď u našich smluvních partnerů po celém území republiky nebo prostřednictvím internetového obchodu. Firma TWIN spolupracuje nejen s předními výrobci dveří a oken, menšími truhláři, s významnými i menšími stavebními firmami, developery, ale i s množstvím předních českých architektů a designérů.

Vaší pozornosti by neměly uniknout ani webové stránky www.twin.cz s luxusní řadou kování a širokého sortimentu ve světě kování. 

Firma Twin s.r.o. se svojí nejširší nabídkou kování a jeho doplňkových produktů řadí k předním dodavatelům na českém trhu i v zahraničí.

Výběrem kování ze stránek TWIN.CZ dostanete do rukou kvalitní kování za rozumnou cenu, které Vám umožní dotvořit detailně nový ráz Vašeho interiéru. Vy se tímto stanete dalším z řady našich spokojených zákazníků, což je prvořadým cílem společnosti Twin s.r.o.

Za celou naší firmu Twin s.r.o.

Ing. Richard Rusňák

jednatel

Mosazná kování

Kování je vyráběno převážně z nanejvýš kvalitní mosazi OT C37700 nebo OT SI CU 65 technologií výroby tlakového lití nebo kováním za tepla.Výkovky jsou vykovány pod tlakem 800-1200t. Tím vzniklé zhuštění materiálu zvyšuje pevnost a odolnost výrobku. Kování jsou vyráběná dle standardů jakosti ISO 9001:2000.

Inoxchrom(XR), Zirkonium(Z) - nejmodernější způsoby povrchových úprav.Na povrchové úpravy Z a XR je poskytována výrobcem 15-ti letá záruka na mechanické opotřebení při běžném provozu(prstýnky, klíče).

Nerezové kování

Kování jsou vyráběná z kvalitní oceli - středně legované.Kování jsou odzkoušena ve Státní zkušebně v Jablonci nad Nisou a zařazena do certifikační třídy 2.

Hliníková kování

Kování jsou upravena eloxováním proti černání hliníku. Kování jsou vyráběná technologií tlakového lití.

Certifikáty

INTERIÉROVÉ VRCHNÍ DVEŘNÍ KOVÁNÍ

certifikáty

BEZPEČNOSTNÍ KOVÁNÍ u modelů, kde jsou v katalogu uváděna tato loga, jsou odzkoušeny a zařazeny do uvedené bezpečnostní třídy(tř.2, tř. 3)certifikáty

 

 

 

 

 

 

 

SOLIDITET CZECH REPUBLIC 

CERTIFIKÁT O KONTROLE PLNĚNÍ PODMÍNEK REGISTRU SOLVENTNÍCH FIREM

 

Weblogo

 

 

Hot Line

  • Tel: (+420) 377 328 012
  • Fax: (+420) 377 237 204
  • Email: objednavky@twin.cz
  • Web: www.twin.cz

Přihlášení do eshopuZapomenuté heslo?
Zapomněl jste své přihlašovací jméno?
Nemáte dosud účet? Registrace

 

Reference
VISION/EN 1906 tř.3
BYTY BRUČNÁ PLZEŇ

materskaskola

Online

Právě připojeni - hostů: 157